IK Politikamız

Yes Business Services hedeflerine ulaşabilmek için doğru insan kaynağının önemine ve gücüne güvenir.

Her geçen gün yenilenen, gelişen, büyüyen yapımız içerisinde en büyük sermayemiz sahip olduğumuz insan kaynağıdır. Doğru iş için doğru insan kaynağı prensibimizle oluşturduğumuz insan kaynakları politikamızı karşılıklı güven ve saygının hakim olduğu, katılımcılığın, çok sesliliğin ve çeşitliliğin desteklendiği bir anlayışla bütünleştirdik. Bizimle aynı ortak değerlere sahip, hedeflerimize ulaşma konusunda aynı ortak inanç ve motivasyonu taşıyan, yetenekli ve vizyon sahibi bir ekip ile büyüyeceğimize inanıyoruz.

Prensiplerimiz

  • Çalışanlarımız arasındaki saygı ve güven ilişkisini sağlamlaştırmak,
  • Eğitimi sürekli kılmak, öğrenmeye açık olmak, öğrenmekten keyif almak,
  • Çalışanlarımıza kendilerini geliştirebilecekleri olanaklar yaratmak,
  • Çalışanlarımızın verimliliklerini yükseltmek,
  • Çalışanlarımız için şeffaf ve açık bir yönetim politikası izlemek
  • Çalışanlarımızın maddi ve manevi haklarının korunmasını gözetmek
  • Çalışanlarımıza profesyonel fırsatlara açık dinamik bir ortamda çalışma fırsatı sağlamak
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://yesbservices.com/wp-content/uploads/2021/11/YES23-320x320.jpg

İK Vizyonumuz

Çalışanlarımıza güvenli ve keyifli bir çalışma ortamı yaratarak, şirketimizin sürekli başarısında en büyük etken olan çalışan memnuniyetinin devamlılığını sağlamak; çalışanlarımızın bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirmeleri yönünde fırsatlar sunmak; çalışanlarımızın gerçek potansiyellerini ortaya çıkarmaları için çokseslilikten beslenen özgür bir çalışma ortamı sunmak.

Biz bir takımız. Bize katılın!

İşini tutkuyla yapan, yetenekli ve vizyon sahibi bir ekip olarak yaptığımız işlerde paylaştıkça büyüyeceğimize inanıyoruz.

Tüm başvurular, İnsan Kaynakları veritabanına kaydedilmekte ve titizlikle incelenmektedir. Başvuru anında açık bir kadro olmasa da, yapılan tüm başvurular rutin olarak gözden geçirilir gerekli durumlarda başvuru sahipleri mülakatlara davet edilir, ihtiyaç olduğunda adayların başvuruları tekrar incelemeye alınır. Seçme ve yerleştirme sürecinde İnsan Kaynakları veritabanında yapılan aramalar sonucu adayların her pozisyon için ihtiyaç duyulan aday profiline uygunlukları, gerekli özelliklere sahip olup olmadıkları tespit edilmektedir.

bt_bb_section_top_section_coverage_image
Üste Çık
Need Help? Chat with us!
Start a Conversation
Hi! Click one of our members below to chat on WhatsApp
We usually reply in a few minutes