Y.E.S
Business Services

Y.E.S Business Services, olarak Amerika Birleşik Devletleri'nde AVM mağazacılığı alanında tüketici odaklı iş fikirlerine yönelik profesyonel çözümler sunuyor ve konsept markalar yaratıyor ve bu markaları ABD çapında açtığımız mağazalarla ülke çapında büyütüyoruz.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Biz Kimiz?

Dünya büyük bir hızla değişiyor.  Alışveriş alışkanlıklarımız ve davranışlarımız bu değişime hiç olmadığı kadar hızlı ayak uydururken, artık tüm dünyada yeniliklere açık, tüketici alışkanlıklarına hızlı cevap veren tüketici odaklı markalar başarılı oluyor.

Y.E.S Business  Services, söz konusu değişimi akıllı iş fikirlerine dönüştürmek üzere yola çıkmış,  girişimcilik, verimlilik, pazarlama ve markalaşma alanlarında girişimcilere ABD pazarında esnek çözümler sunan, yatırımcıları doğru iş fırsatlarıyla buluşturan bir girişimdir.

Y.E.S Business  Services, olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde AVM mağazacılığı alanında tüketici odaklı iş fikirlerine yönelik profesyonel çözümler sunuyor ve konsept markalar yaratıyor ve bu markaları ABD çapında açtığımız mağazalarla ülke çapında büyütüyoruz.

Strateji

Değişen tüketici davranışlarına ve beklentilerinden yola çıkarak sektörel tecrübemizi ve bilgi birikimimizi kullanarak ABD pazarında esnek iş fırsatları yaratmak ve markalarımızı yatırımcı paydaşlarımızla güçlendirmek.

Misyon

Tüketici davranışı odaklı, esnek iş fikirlerinden ilham alan markalar oluşturmak, bu markaları konsept mağazacılık sistemiyle ülke çapında güçlendirmek.

Vizyon

Değişen tüketici davranışlarını ve alışkanlıklarını takip etmek,  yatırımcıları doğru iş fırsatlarıyla buluşturmak, tüketici odaklı markalar yaratmak , bu markaları en değerli paydaşlarımızdan biri olan yatırımcı ortaklarımızla beraber konsept mağazacılık ağıyla güçlendirmek.

https://yesbservices.com/wp-content/uploads/2021/11/YES18.jpg

Bize Ulaşın!

Görüş ve düşüncelerimiz bizim için değerlidir. Yes Business Services olarak her türlü sorunuzu yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.
Lokasyon
Y.E.S. Business Services Inc
3008 Gray Fox Circle, Bridgeville
Pennsylvania 15107 USA
Telefon
+1 310-402-6537
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Kurumsal Değerlerimiz

İyiler mutlaka kazanır!

Şeffaflık

Dürüstlük

Takım Ruhu

Sürekli Gelişim

Kalite

Sektörel Engelleri Beraber Aşalım

YES Business Services olarak ABD pazarında yatırım yapmayı hedefleyen girişimcilerimizin yanındayız. Değişen tüketici davranışlarına yönelik iç görüler kazanmak, trendleri takip etmek, çeşitli iş fikirlerine yönelik kapsamlı öngörüler elde etmek için Yes Business Services tecrübesinden faydalanın!
  • Değişen Tüketici İhtiyaçlarına Uygun Dinamik Çözümler sunmak,
  • Tüketici odaklı iş fikirlerini akıllı yatırımlara dönüştürmek,
  • Yenilikçi İş Fikirleriyle Büyüyen Markalar yaratmak,
  • Konsept mağazacılık alanında ABD pazarında güçlenmek,
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Markalarımız

logoalices

Alice's Candy

2019 yılında kurduğumuz Alice’s Candy, ABD’de şekerleme sektöründe hızlı bir büyüme yakalamış bir şekerleme markamızdır. Alice’s Candy’nin şekerleme sektörü içinde elde ettiği başarının temelinde bayilik ağıyla kontrollü büyüme stratejisi izlemesi yatmaktadır. Amerika’nın en kalabalık alışveriş merkezlerinde rengarenk jelibon ve meyveli şekerlerimizle süslediğimiz kiosklarımızla Amerika’da büyümeye ve hizmet ağımızı bayilik sistemimizle genişletmeye devam ediyoruz. 5 eyalette 17 lokasyonda hizmet vermekte olan kiosklarımız; anlaşmaları yapılmış ve yakın zamanda faaliyete geçecek yeni kiosklarımızla bugün Amerika’da toplam 40 lokasyona dağılmış durumda.

logoalltech

All Tech Fix

2014 yılında California’da kurduğumuz All Tech Fix® Amerika’da AVM mağazacılığı konseptiyle tüketici elektroniği alanında kurmuş olduğumuz ilk markamızdır. Kısa sürede Amerika’da lider akıllı  telefon, tablet, bilgisayar ve elektronik cihaz onarım şirketlerinden biri haline gelen All Tech Fix® 15’den fazla mağaza, kiosk ve birçok hizmet noktasında elektronik tamir servis sağlayıcısı olarak hizmet sunmaktadır. Başta mobil cihazlar olmak üzere diğer birçok elektronik cihaz için üstün kalite ile aynı gün onarım hizmeti sunan markamızın, ürün portföyü telefon-tablet kılıfları, ekran koruyucuları, şarj cihazları, bluetooth cihazlar, oyun konsolları  ve  aksesuarlarından oluşmaktadır.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Üste Çık
Need Help? Chat with us!
Start a Conversation
Hi! Click one of our members below to chat on WhatsApp
We usually reply in a few minutes