EB 5 yatırımcı Vizesine Uygun İş Modellerimiz

Bayilik sistemimiz E2 ve EB 5 yatırımcı vizeleriyle ABD’de yeni bir hayat kurmak isteyen, riskleri minimize edilmiş bir ticari faaliyette bulunmak isteyenler için en ideal sistemlerdir.
EB5 yatırımcı vizesine uygun iş modelleri

Amerika Birleşik Devletleri’nin seçkin AVM’lerinde karlılığı yüksek, E2 ve EB-5 yatırımcı vizesi ve ABD Vatandaşlık Programına uygun iş çözümleri sunuyoruz.

EB5 yatırımcı Vizesi Danışmanlığı

EB 5 Yatırımcı Vizesi ve ABD Vatandaşlık Programı konusunda uzman ekibimizle hizmet veriyoruz.

EB5 Vizesine Yönelik Sektörel Yatırım Danışmanlığı

EB-5 yatırımcı vizesi ve ABD vatandaşlık programına uygun, çeşitli sektörlere yönelik yatırım danışmanlığı ve fizibilite çalışması

https://yesbservices.com/wp-content/uploads/2021/11/YES10.jpg

ABD’de yatırım yaparak ya da ABD hükümetinin belirlemiş olduğu Bölgesel Merkezlerde olan projelere yatırımlar yaparak elde edilen EB 5 yatırımcı göçmenlik programı ABD ‘de süresiz oturum izni ve vatandaşlık hakkı sağlar.

ABD’de yatırım yaparak ya da ABD hükümetinin belirlemiş olduğu Bölgesel Merkezlerde olan projelere yatırımlar yaparak elde edilen ABD ‘de süresiz oturum izni ve vatandaşlık hakkı sağlar.

EB 5 vizesinde yatırım miktarı 1 milyon dolar ve üzerinde olmalıdır. Ancak son yapılan yasal düzenlemeye göre yatırımda öncelikli olan belirli bölgelere yapılacak yatırımlar için minimum yatırım miktarı 500 bin Amerikan dolarıdır.

E2 ve EB 5 yatırımcı vizelerinin başka bir özelliği de istenen şartların karşılanması durumunda diğer vize türlerine göre vize red oranının düşük olmasıdır. Yatırım miktarı, hazırlanacak iş planı ve ABD’de yapılacak yatırımın niteliği, sağlanacak iş istihdamı gibi unsurlar konsolosluk görevlisinin E2 ve EB 5 yatırımcı vize başvurularını değerlendirirken dikkate aldığı önemli unsurlar arasındadır.

Doğru İş Modeli
Doğru Danışmanlık
Başarı

Doğru yerde, Doğru Zamanda, Doğru Kişilere Bizimle ulaşın!

Sektörel değişime ayak uyduran dinamik iş çözümleri doğru yerde, doğru zamanda, doğru kişilerle mümkün!
bt_bb_section_top_section_coverage_image
Üste Çık
Need Help? Chat with us!
Start a Conversation
Hi! Click one of our members below to chat on WhatsApp
We usually reply in a few minutes