EB 5 yatırımcı Vizesine Uygun İş Modellerimiz

İş modellerimiz yatırımcı vizeleriyle ABD’de yeni bir hayat kurmak isteyen, riskleri minimize edilmiş bir ticari faaliyette bulunmak isteyenler için pratik ve kalıcı çözümler sunar.
EB5 yatırımcı vizesine uygun iş modelleri

Amerika Birleşik Devletleri’nin seçkin AVM’lerinde karlılığı yüksek, E2 ve EB-5 yatırımcı vizesi ve ABD Vatandaşlık Programına uygun iş çözümleri sunuyoruz.

EB5 yatırımcı Vizesi Danışmanlığı

EB 5 Yatırımcı Vizesi ve ABD Vatandaşlık Programı konusunda uzman ekibimizle hizmet veriyoruz.

EB5 Vizesine Yönelik Sektörel Yatırım Danışmanlığı

EB-5 yatırımcı vizesi ve ABD vatandaşlık programına uygun, çeşitli sektörlere yönelik yatırım danışmanlığı ve fizibilite çalışması

https://yesbservices.com/wp-content/uploads/2021/11/YES10.jpg

EB-5 vizesi, ABD’de ticari bir işletme kurmak suretiyle yapılan kişisel yatırımlar ya da ABD hükümetinin belirlemiş olduğu Bölgesel Merkezlerin projelerine yapılan yatırımlarla alınabilen ve vize sahibine Green Card avantajı sağlayan bir vizedir.

EB 5 vizesinde yatırım miktarı minimum 1 milyon 50 bin dolar olmalıdır. Hedeflenen Çalışma Alanı (TEA) adı verilen bölgelerde yapılan yatırımlar için minimum yatırım miktarı 800 bin Amerikan dolarıdır.

Yatırımcı vizelerinin önemli bir özelliği vizeyle ilgili şartların karşılanması durumunda diğer vize türlerine göre vize red oranının düşük olmasıdır. Yatırım miktarı, hazırlanacak iş planı ve ABD’de yapılacak yatırımın niteliği, sağlanacak iş istihdamı gibi unsurlar konsolosluk görevlisinin E2 ve EB 5 yatırımcı vize başvurularını değerlendirirken dikkate aldığı önemli unsurlar arasındadır.

Doğru İş Modeli
Doğru Danışmanlık
Başarı

Doğru yerde, Doğru Zamanda, Doğru Kişilere Bizimle ulaşın!

Sektörel değişime ayak uyduran dinamik iş çözümleri doğru yerde, doğru zamanda, doğru kişilerle mümkün!
bt_bb_section_top_section_coverage_image
Üste Çık
Need Help? Chat with us!
Start a Conversation
Hi! Click one of our members below to chat on WhatsApp
We usually reply in a few minutes