E2 Yatırımcı Vizesi ile
ABD'de yepyeni bir hayat!

E2 yatırımcı vizesiyle ABD’de yeni bir hayat kurmak isteyen kişilere, riskleri minimize edilmiş, karlılığı yüksek hazır iş modelleri sunuyoruz.

E2 vizesi, ABD ile ticaret anlaşması olan ülke vatandaşlarına yönelik bir yatırımcı vizesidir. E2 vizesi alan kişiler ABD’de yatırım yapma karşılığında ABD’de geçici oturum ve ticaret yapma hakkını elde etmiş olur. E2 vizesi sahibinin eşi ve 21 yaşının altındaki evli olmayan çocukları da bu vizeden faydalanabilmektedir. E2 vizesi sahibi ABD’de ticaret ve yatırımları devam ettiği sürece ABD’de yaşayabilir.

ABD’de yapılacak olan yatırımın miktarı, iş modeli, istihdam olanakları başvuru sahibinin E2 vizesi alabilmesi için en önemli kriterlerdir. Resmi kaynaklara göre E2 yatırımcı vizesini alabilmek için yapılacak yatırımla ilgili bir alt sınır bulunmamaktadır. Ancak buna rağmen özellikle konsolosluklardan yapılan başvurularda 100 bin dolar E2 yatırımcı vizesi başvurusunda bir nevi psikolojik alt limit olarak kabul edilebilir.

https://yesbservices.com/wp-content/uploads/2021/11/YES15.jpg

Doğru İş Modeli

E2 yatırımcı vizesi şartlarına uygun, riskleri minimize edilmiş, karlılığı yüksek iş anahtar teslim iş modellerimizle ABD’de kendi işinizin sahibi olabilirsiniz.

https://yesbservices.com/wp-content/uploads/2021/11/YES16.jpg

Sektörel Yatırım Danışmanlığı

Tecrübelerimizi ABD’de yatırım yapmak isteyen girişimcilerle paylaşıyor; yatırım yapılması planlanan sektör için fizibilite danışmanlığı yapıyoruz.

https://yesbservices.com/wp-content/uploads/2021/11/YES14.jpg

Vize Danışmanlığı

E2 yatırımcı vizesine uygun iş planının yazılması, başvuru dosyasının hazırlanması ve vize görüşmesi öncesi danışmanlık desteğinin sağlanması konusunda yanınızdayız.

https://yesbservices.com/wp-content/uploads/2021/11/YES17.jpg

Şirket Kurulumu

Amerika’da şirket kurulumu, kurulan şirketin ticari altyapısının oluşturulması konusunda gereken destek ve danışmanlık hizmetimizle yanınızdayız.

https://yesbservices.com/wp-content/uploads/2021/06/img-team-01-640x801.jpg
Yatırım yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!
Brenda McIntyre
https://yesbservices.com/wp-content/uploads/2021/06/img-team-02-640x801.jpg
Tam anlamıyla anahtar teslim bir iş modeli!
Jason Williams

Doğru Ülkede Doğru Yatırım Fırsatı

ABD'nin farklı eyaletlerine dağılmış ve başarısı kanıtlanmış iş modellerimiz, ABD'de kendi işini kurmak isteyen girişimciler için doğru ülkede doğru yatırım avantajları sunuyor.
bt_bb_section_top_section_coverage_image
Üste Çık
Need Help? Chat with us!
Start a Conversation
Hi! Click one of our members below to chat on WhatsApp
We usually reply in a few minutes