Y.E.S
Business Services

Amerika Birleşik Devletleri'nde AVM mağazacılığı alanında edindiğimiz tecrübemizle anahtar teslim konsept iş modelleri sunuyor, ABD çapında açtığımız zincir mağazalarımızla ülke çapında büyüme odaklı markalar yaratıyoruz.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Biz Kimiz?

Dünya büyük bir hızla değişiyor.  Alışveriş alışkanlıklarımız ve davranışlarımız bu değişime hiç olmadığı kadar hızlı ayak uyduruyor. Artık tüm dünyada yeniliklere açık, tüketici alışkanlıklarına hızlı cevap veren tüketici odaklı markalar başarılı oluyor.

Y.E.S Business  Services, söz konusu değişimi akıllı iş fikirlerine dönüştürmek üzere yola çıkmış; ABD pazarında çeşitli sektörlere yönelik pratik ve esnek çözümler sunan bir girişimdir.

Y.E.S Business  Services, olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde AVM mağazacılığı alanında tüketici odaklı iş fikirlerine yönelik profesyonel çözümler sunuyor, konsept markalar yaratıyor ve bu markaları ABD çapında açtığımız mağazalarla ülke çapında büyütüyoruz.

Strateji

  • ABD pazarında değişen tüketici davranışlarını ve beklentilerini takip etmek,
  • ABD pazarında sunmuş olduğumuz anahtar teslim iş modellerimizi çeşitlendirmek,
  • Markalarımızı yatırımcı paydaşlarımızla güçlendirmek.

Misyon

Tüketici davranışı odaklı, esnek iş fikirlerinden ilham alan anahtar teslim iş modellerimizi konsept mağazacılık sistemiyle yaygınlaştırmak ve yarattığımız markalarımızı güçlendirmektir.

Vizyon

Akıllı iş fikirlerini anahtar teslim karlı iş modellerine dönüştüren, büyüme odaklı markalar yaratan bir girişim olarak ABD’de yatırım danışmanlığı konusunda lider firma olmak.

https://yesbservices.com/wp-content/uploads/2021/11/YES18.jpg

Bize Ulaşın!

Görüş ve düşüncelerimiz bizim için değerlidir. Yes Business Services olarak her türlü sorunuzu yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.
Lokasyon
Y.E.S. Business Services Inc
3008 Gray Fox Circle, Bridgeville
Pennsylvania 15107 USA
Telefon
+1 310-402-6537
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Kurumsal Değerlerimiz

İyiler mutlaka kazanır!

Şeffaflık

Dürüstlük

Takım Ruhu

Sürekli Gelişim

Kalite

Sektörel Engelleri Beraber Aşalım

YES Business Services olarak ABD pazarında yatırım yapmayı hedefleyen girişimcilerimizin yanındayız. Değişen tüketici davranışlarına yönelik iç görüler kazanmak, trendleri takip etmek, çeşitli iş fikirlerine yönelik kapsamlı öngörüler elde etmek için Yes Business Services tecrübesinden faydalanın!
  • Değişen Tüketici İhtiyaçlarına Uygun Dinamik Çözümler sunmak,
  • Tüketici odaklı iş fikirlerini akıllı yatırımlara dönüştürmek,
  • Yenilikçi İş Fikirleriyle Büyüyen Markalar yaratmak,
  • Konsept mağazacılık alanında ABD pazarında güçlenmek,
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Markalarımız

logoalices

Alice's Candy

2019 yılında kurduğumuz Alice’s Candy, ABD’de şekerleme sektöründe hızlı bir büyüme yakalamış bir şekerleme markamızdır. Alice’s Candy’nin şekerleme sektörü içinde elde ettiği başarının temelinde bayilik ağıyla kontrollü büyüme stratejisi izlemesi yatmaktadır. Amerika’nın en kalabalık alışveriş merkezlerinde rengarenk jelibon ve meyveli şekerlerimizle süslediğimiz kiosklarımızla Amerika’da büyümeye ve hizmet ağımızı bayilik sistemimizle genişletmeye devam ediyoruz. 5 eyalette 17 lokasyonda hizmet vermekte olan kiosklarımız; anlaşmaları yapılmış ve yakın zamanda faaliyete geçecek yeni kiosklarımızla bugün Amerika’da toplam 40 lokasyona dağılmış durumda.

logoalltech

All Tech Fix

2014 yılında California’da kurduğumuz All Tech Fix® Amerika’da AVM mağazacılığı konseptiyle tüketici elektroniği alanında kurmuş olduğumuz ilk markamızdır. All Tech Fix® 15’den fazla mağaza, kiosk ve birçok hizmet noktasında elektronik tamir servis sağlayıcısı olarak hizmet sunmuştur. Başta akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve elektronik cihaz onarım hizmeti ile diğer birçok elektronik cihaz için aynı gün onarım hizmeti sunmuş olan markamızın ürün portföyünü; telefon-tablet kılıfları, ekran koruyucuları, şarj cihazları, bluetooth cihazlar, oyun konsolları  ve aksesuarları oluşturmuştur.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Üste Çık
Need Help? Chat with us!
Start a Conversation
Hi! Click one of our members below to chat on WhatsApp
We usually reply in a few minutes